Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
Kierunki studiów > Wszystkie studia > Filologia > filologia, specjalność filologia angielsko-chińska (ost. rekr. 2021/2022)

filologia, specjalność filologia angielsko-chińska (ost. rekr. 2021/2022) (DLx-FACH)

studia pierwszego stopnia
stacjonarne, 3 lata
Język: język polski
Brak opisu dla tego programu.

Koordynatorzy ECTS:

Przyznawane kwalifikacje:

Licencjat na kierunku filologia, specjalność filologia angielsko-chińska

Dalsze studia:

studia drugiego stopnia, studia podyplomowe

Uprawnienia zawodowe:

Absolwent specjalności filologia angielsko-chińska posiada wiedzę i umiejętności, które umożliwiają pracę w instytucjach zajmujących się współpracą międzynarodową między krajami europejskimi i Chinami w regionie, w kraju oraz za granicą, jak również w firmach oferujących usługi wymagające zaawansowanego poziomu biegłości w języku angielskim oraz średniozaawansowanego poziomu biegłości w języku chińskim, a także odpowiedniej znajomości literatury i kultury zarówno Chin, jak i krajów angielskiego obszaru językowego.

Efekty kształcenia

Uwaga, istnieje więcej niż jedna wersja tego pola. Kliknij poniżej i wybierz wersję, którą chcesz wyświetlić:

Efekty kształcenia dla kierunku studiów filologia zostały zatwierdzone uchwałą nr 345/2011/2012 Senatu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dnia 25 czerwca 2012 r. w sprawie określenia efektów kształcenia dla kierunków studiów prowadzonych przez Wydział Anglistyki. Uchwała Senatu wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej uczelni: www.amu.edu.pl